Stěhování

Minimalizujte s námi dopady stěhování na provoz vaší firmy. Vytvoříme detailní stěhovací plán, zmapujeme původní i nové prostory, když bude potřeba domluvíme subdodavatele a zajistíme hladký průběh celého stěhování.

Proces stěhování popíšeme v kompletním projektu a detailním plánu stěhování. Na míru vytvoříme analýzu rizik a návrh opatření pro bezpečné zacházení s majetkem. Klademe důraz také na důmyslné rozmístění nábytku a praktické rozložení kanceláří tak, abyste se v novém prostředí cítili dobře, vaše práce byla efektivní a měli to blízko ke kávovaru.

Za dodržení stěhovacího plánu přestěhujeme jednu kancelář i celou firmu a výrobu. Pro vedlejší činnosti si zajistíme subdodavatele a při samotném stěhování je budeme v součinnosti s vámi koordinovat a kontrolovat. Dohlídneme také na kompletní vyklizení a úklid původního prostoru a postaráme se o bezproblémové předání starých i nových prostorů díky bezpečnostnímu auditu.

Mít ve věcech pořádek je základ a ve velkých skladech to platí dvojnásob. S ohledem na to nabízíme přístup do služeb online skladové aplikace, ve které máte možnost všechny věci pohodlně evidovat. Navíc za vás všechny položky označíme a do aplikace také automaticky nahrajeme. Osoby s nastaveným oprávněním pak mohou položky procházet a objednávat kamkoliv bude třeba.

Všechny zmíněné činnosti navíc dokážeme pokrýt vozovým parkem a nabídnout vám tak kompletní služby pro úspěšné zvládnutí celého stěhování.

Naše další služby