Logistické služby

I malé změny mohou přinést velké výsledky. Úspěch tkví v detailech, které mohou přinést tolik potřebnou konkurenční výhodu, spokojenost zákazníků, finanční úsporu i efektivnější využití existujících kapacit. Nepřešlapujte na místě a posuňte s námi vaši logistiku na vyšší úroveň.

Základem logistických studií je provedení detailního auditu. Ten odhalí případná slabá místa procesů a pomůže nám navrhnout opatření pro jejich odstranění nebo minimalizaci. Na audit pak mohou navazovat další dílčí činnosti od optimalizace a řízení zásob přes distribuční strategii, implementaci WMS a čárových kódů, strategie rozvoje e-commerce až po automatizaci a robotizaci.

Hledáte-li místo, kde můžete složit zboží nebo palety na přechodnou dobu, nabízíme vám dostupné sklady našich partnerů. A to včetně krátkodobého a flexibilního uskladnění nebo potřebných doprovodných logistických služeb.

Snížení nákladů jde dosáhnout také outsourcingem skladu. Přes naše partnery poskytujeme komplexní zajištění skladové logistiky. Postaráme se o veškerou manipulaci se zbožím, naskladnění i vyskladnění, řízení skladových zásob, distribuci i komunikaci s dodavateli. Skladům rozumíme, využijte toho ve svůj prospěch.

Naše další služby