Kancelářské nemovitosti

Zprostředkujeme vám moderní a reprezentativní prostory pro vaše kanceláře. Oproti konkurenci se zaměřujeme také na využití brownfieldů, což nám otevírá možnost nabídnout vám opravdu exkluzivní prostory.

Pronajměte si kanceláře, které vyzdvihnou charakter vaší firmy a dodají ji punc profesionality. Ať už jste developer hledající nájemce, nebo firma shánějící nové prostory, můžete od nás očekávat maximální péči a profesionalitu.

Na základě vašich představ a znalosti trhu vyhledáme vhodné nemovitosti splňující veškerá zadaná kritéria. Připravíme vám přehled možností a vše vzájemně do posledního detailu porovnáme. Na základě této analýzy vám pak doporučíme vhodnou variantu s ohledem na lokalitu, načasování a finanční náklady.

Díky dlouholetým zkušenostem a detailní znalosti trhu se dostaneme i k neveřejným nabídkám, známe připravované a budoucí projekty, cenové a  obchodní podmínky, jako i výhody a nevýhody jednotlivých variant. Výsledný průzkum trhu vám usnadní rozhodování o další strategii.

Hra s čísly a smluvními dokumenty. Porovnáme jednotlivé nabídky a rozebereme je do detailu. Posoudíme finanční i nefinanční aspekty nabídek a pomůžeme vám s vyjednáváním smluvních dokumentů. Pomůžeme odhalit i zdánlivě nedůležité body ve smlouvách mající  vliv na praktický provoz kanceláří.

Jako podklad pro vaše rozhodování a plánování dalších strategických kroků nabízíme provedení cílených studií a konzultací. Umíme popsat poptávku, možnou konkurenci, cenové hladiny, standardní délky smluv, navrhnout ideální dispozice kanceláří a mnoho dalšího.

Zastupujeme firmy s končící nájemní smlouvou jejichž cílem je optimalizace nákladů na pronájem a provoz využívaných prostor. Postupně provedeme průzkum trhu, posoudíme možnosti s ohledem na preference a zahájíme vyjednávání. Tato služba vás nebude stát ani korunu navíc. Naše odměna je totiž počítána až z reálně dosažených úspor.

Naše další služby