Prodej a investice

Propojíme pro vás svět nabídky a poptávky. Ať už nemovitost prodáváte nebo kupujete, poskytneme vám profesionální poradenství založené na zkušenostech a prokazatelně dosažených výsledcích. Díky detailní znalosti trhu a velkému množství partnerů a klientů vás úspěšně provedeme celým procesem nákupu nebo prodeje až k nejvýhodnější nabídce, kupní smlouvě a převzetí nemovitosti.

Přes tuzemské i zahraniční kontakty maximalizujeme portfolio potenciálních zájemců a s preferovanými vám pak pomůžeme zahájit jednání. Od zvolení správné prodejní strategie až po podpis kupní smlouvy budete mít v zádech zkušeného silného partnera, se kterým na své nemovitosti vyděláte.

Pravidelně vyhodnocujeme aktuální situaci na trhu a aktualizujeme nabídku nemovitostí.

S důrazem na splnění požadavků klienta provedeme analýzu trhu a detailní srovnání vhodných nemovitostí. Na základě této analýzy vám doporučíme nejlepší variantu s ohledem na lokalitu, dostupnost pracovní síly, načasování a finanční náklady.

Našim klientům poskytujeme pravidelné konzultace a komplexní zastupování napříč celým procesem prodeje. Rozebereme do detailu jednotlivé nabídky, posoudíme jejich finanční i nefinanční aspekty a vyhodnotíme, zda a za jakých podmínek se transakce vyplatí uskutečnit. Samozřejmostí je i pomoc s vyjednáváním a realizací smluvních dokumentů.

Předejděte problémům pečlivou analýzou. Nabízíme důsledné a důkladné prověření nemovitosti zejména po právní a technické stránce. Vyhotovíme podrobnou individuální analýzu stavu nemovitosti s cílem identifikovat a předejít veškerým možným rizikům.

Pomocí studie proveditelnosti lze posoudit, zda a za jakých podmínek se investiční záměr vyplatí, jaká je jeho proveditelnost, výnosnost a případná rizika. Umíme s ohledem na konkrétní investiční záměr popsat poptávku, možnou konkurenci, cenové hladiny, standardní délky smluv, navrhnout ideální dispozice nemovitosti a mnoho dalšího.

Naše další služby